اتصالات سینی کابل - سینی گالوانیزه گرم

اتصالات سینی کابل

اتصالات سینی کابل برق

اتصالات سینی کابل برق کاسپین که به روش تولید از ورق های برش خورده فولادی و سپس گالوانیزه گرم می گردد . و طبق استانداردهای BSEN61537 و IEC61537 تولید می شود و همچنین اتصالات اتصالات سینی کابل بایستی از همان مواد اولیه ای که اتصالات سینی کابل اصلی ساخته میشود یعنی دقیقا با همان کیفیت وهمان ضخامت تولید شوند.

به جهت جلوگیری ازایجاد خسارت و صدمه به کابل ها و سایر تجهیزات و همچنین برای کابل کشی آسان تر سطح داخلی اتصالات سینی کابل باید صاف و عاری از هر گونه پلیسه باشد.

اتصالات سینی کابل توسط دستگاه CNC پانچ می شود. خم کاری کلیه اتصالات سینی ها و نردبان های کابل  توسط دستگاه خم اتوماتیک انجام می شود برای سفارش اتصالات سینی کابل و اتصالات آن می بایست به حجم بار موجود و میزان ظرفیت اتصالات سینی کابل به عرض، ارتفاع، طول و ضخامت توجه کرد چرا که اتصالات سینی کابل ها باید طوری ساخته شوند که ظرفیت تحمل بار موجود را داشته باشند.

ابعاد و اندازه سینی کابل برق

ضخامت اتصالات سینی کابل بین ٠.٨ تا ٢ mm

عرض اتصالات سینی کابل : از ۵۰mm تا ۱۱۰۰mm

ورق مصرفی : ورق فولادی ST37

نوع روکش : گالوانیزه فابریک و گرم با قابل ارائه با رنگ کوره ای و استاتیک مدل چرمی و ساده

اتصالات سینی کابل برق

اتصالات سینی کابل برق

اتصالات سینی کابل برق

اتصالات-سینی-کابل-برق

اتصالات سینی کابل بر اساس استاندارد ISO   و BS   تولید می گردد.

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی اتصالات سینی کابل برق  ، از پوشش گالوانیزه گرم استفاده می شود . اتصالات سینی کابل برق گالوانیزه کاسپین پایپ به روش متداول استفاده از  گالوانیزه گرم طبق استاندارد انجام می گردد . و داخل اتصالات سینی گالوانیزه صاف و سیقلی می باشد.

مشخصات محصول تولیدى کاسپین پایپ  ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى اتصالات سینی ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

اتصالات سینی کابل کاسپین پایپ

اتصالات برق

اتصالات سینی کابل کاسپین پایپ

اتصالات سینی کابل برق کاسپین پایپ

انواع سینی کابل کاسپین پایپ

قیمت اتصالات سینی کابل

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان کاسپین پایپ در زمینه ی فروش اتصالات سینی کابل برق گالوانیزه گرم،پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,