اتصالات نردبان کابل برق

اتصالات نردبان کابل

اتصالات نردبان کابل برق

اتصالات نردبان کابل برق کاسپین که به روش تولید از ورق های برش خورده فولادی و سپس گالوانیزه گرم می گردد . و طبق استانداردهای BSEN61537 و IEC61537 تولید می شود و همچنین اتصالات نردبان کابل بایستی از همان مواد اولیه ای که اتصالات نردبان کابل اصلی ساخته میشود یعنی دقیقا با همان کیفیت وهمان ضخامت تولید شوند.

به جهت جلوگیری ازایجاد خسارت و صدمه به کابل ها و سایر تجهیزات و همچنین برای کابل کشی آسان تر سطح داخلی اتصالات نردبان کابل باید صاف و عاری از هر گونه پلیسه باشد.

اتصالات نردبان کابل توسط دستگاه CNC پانچ می شود. خم کاری کلیه اتصالات نردبان ها و نردبان های کابل  توسط دستگاه خم اتوماتیک انجام می شود برای سفارش اتصالات نردبان کابل و اتصالات آن می بایست به حجم بار موجود و میزان ظرفیت اتصالات نردبان کابل به عرض، ارتفاع، طول و ضخامت توجه کرد چرا که اتصالات نردبان کابل ها باید طوری ساخته شوند که ظرفیت تحمل بار موجود را داشته باشند.

ابعاد و اندازه اتصالات نردبان کابل

ضخامت اتصالات نردبان کابل بین ٠.٨ تا ٢ mm

عرض اتصالات نردبان کابل : از ۵۰mm تا ۱۱۰۰mm

ورق مصرفی : ورق فولادی ST37

نوع روکش : گالوانیزه فابریک و گرم با قابل ارائه با رنگ کوره ای و استاتیک مدل چرمی و ساده

اتصالات نردبان کابل

اتصالات نردبان کابل کاسپین

اتصالات نردبان کابل بر اساس استاندارد ISO   و BS   تولید می گردد.

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی اتصالات نردبان کابل برق  ، از پوشش گالوانیزه گرم استفاده می شود . اتصالات نردبان کابل برق گالوانیزه کاسپین پایپ به روش متداول استفاده از  گالوانیزه گرم طبق استاندارد انجام می گردد . و داخل اتصالات نردبان گالوانیزه صاف و سیقلی می باشد.

مشخصات محصول تولیدى کاسپین پایپ  ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى اتصالات نردبان ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

انواع اتصالات نردبان کابل کاسپین

قیمت اتصالات کابل برق کاسپین پایپ

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان کاسپین پایپ در زمینه ی فروش اتصالات نردبان کابل برق گالوانیزه گرم ،پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,