بوشن لوله برق

بوشن لوله برق

بوشن لوله برق

بوشن لوله برق کاسپین پایپ که به روش تولید از لوله گالوانیزه گرم انجام می شود . یکی از بوشن های پر مصرف و مقرون به صرفه برای استفاده در محیط های داخلی می باشد. موارد استفاده بوشن لوله برق نصب لوله ها و بند ها در خطوط کابل کشی می باشد.

بوشن بر اساس استاندارد ISO   و BS   تولید می گردد.

مزایای بوشن لوله برق گالوانیزه کاسپین پایپ

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی بوشن هاى برق  ، از پوشش گالوانیزه گرم استفاده می شود . بوشن های برق گالوانیزه کاسپین پایپ به روش متداول استفاده از لوله گالوانیزه گرم طبق استاندارد انجام می گردد . و داخل بوشن هاى گالوانیزه دنده می شود.

مشخصات محصول تولیدى کاسپین پایپ  ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى بوشن ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

بوشن لوله برق

بوشن لوله برق

سایز بوشن لوله برق

انواع بوشن ها

بوشن معمولی : بوشن معمولی برای ارتباط دو لوله هم قطر به یکدیگر بکار می روند.

بوشن تبدیل : برای کم کردن قطر و اتصال دو لوله غیر هم سایز از بوشن از بوشن تبدیل استفاده می شود.

روپیچ توپیچ : نوعی بوشن است که یک سر آن از داخل و سر دیگر آن از خارج دنده شده است. و یکی از موارد استفاده از آن در جایی است که لازم است طول لوله به مقدار کم (حدودا چند سانتی متر) اضافه شود.

زانوها : به منظور ایجاد تغییر جهت در امتداد لوله از زانو ها استفاده می شود. که در انواع مختلف ۹۰درجه – ۴۵ درجه به بازار عرضه می شود.

زانوی تبدیل : از این اتصال برای تغییر جهت در امتداد لوله و نیز تغییر سایز لوله استفاده می شود. زانوی تبدیل در سایز های مختلف در بازار وجود دارند.

فروش بوشن برق گالوانیزه گرم کاسپین پایپ

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان کاسپین پایپ در زمینه ی فروش بوشن برق گالوانیزه گرم ،پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,