ساپورت گالوانیزه

ساپورت

ساپورت گالوانیزه

ساپورت گالوانیزه کاسپین که به روش تولید از ورق های برش خورده فولادی و سپس گالوانیزه گرم می گردد . و طبق استانداردهای BSEN61537 و IEC61537 تولید می شود و همچنین اتصالات ساپورت گالوانیزه بایستی از همان مواد اولیه ای که سینی کابل گالوانیزه اصلی ساخته میشود یعنی دقیقا با همان کیفیت وهمان ضخامت تولید شوند.

ساپورت گالوانیزه توسط دستگاه اتوماتیک خم کاری میشود.  کلیه ساپورت ها و نردبان های گالوانیزه  توسط دستگاه خم اتوماتیک انجام می شود برای سفارش ساپورت گالوانیزه و اتصالات آن می بایست به حجم بار موجود و میزان ظرفیت ساپورت گالوانیزه به عرض، ارتفاع، طول و ضخامت توجه کرد چرا که ساپورت گالوانیزه ها باید طوری ساخته شوند که ظرفیت وزن سینی کابل  مشخصی را داشته باشند.

ابعاد و اندازه ساپورت گالوانیزه

ضخامت ساپورت گالوانیزه بین ٠.٨ تا ٢ mm

عرض ساپورت گالوانیزه : از ۵۰mm تا ۱۱۰۰mm

طول ساپورت گالوانیزه : ۰٫۲ تا ۲ m

ورق مصرفی : ورق فولادی ST37

نوع روکش : گالوانیزه فابریک و گرم با قابل ارائه با رنگ کوره ای و استاتیک مدل چرمی و ساده

ساپورت گالوانیزه کاسپین

ساپورت-گالوانیزه-کاسپین

ساپورت ها (نگهدارنده ها)

برای نگهداری سینی کابل زیر سقف و یا روی دیوار یا در رایزرها از ساپورت استفاده می شود. اندازه نگهدارنده ها با توجه به عرض سینی و شرایط نصب، متفاوت است.

ساپورت ها در انواع زیر سقفی، دیواری و زمینی ساخته و با استفاده از پیچ و مهره محکم به بدنه بسته می شوند. معمولاً ضخامت آنها از ورق ۲ میلی متر بوده و به شكل یک طبقه، دو طبقه، سه طبقه و چهار طبقه ساخته می شوند.

انواع ساپورت ها

انواع و کاربرد ساپورت ها بستگی به محل قرارگیری كابل و موقعیت مسیر کابل کشی دارد :

  • پایه نگهدارنده کشویی
  • براکت
  • ساپورت سقفی یا زمینی مدل U
  • نبشی مشبک یا ساپورت L
  • ناودانی مشبک،
  • ساپورت قابل تنظیم

مشخصات محصول تولیدى کاسپین پایپ  ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى ساپورت ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

انواع ساپورت سینی کابل گالوانیزه کاسپین

فروش ساپورت گالوانیزه کاسپین

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان کاسپین پایپ در زمینه ی فروش ساپورت گالوانیزه کاسپین ، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,