لوله فولادی برق مشکی , لوله فولادی سیاه برق , لوله فولادی مشکی

لوله برق فولادی مشکی

لوله برق فولادی مشکی

لوله برق فولادی مشکی کاسپین پایپ که به روش تولید از ورق فولادی انجام می شود . یکی از لوله های پر مصرف و مقرون به صرفه برای استفاده در محیط های داخلی و زیر اندود گچ استفاده می شود. . موارد استفاده لوله برق فولادی مشکی  عبور کابل های برق و شبکه و سیستم های امنیتی و نصب در محیط های داخلی  و زیر گچی می باشد.

لوله بر اساس استاندارد ISO   و BS   تولید می گردد.

مزایای لوله برق فولادی مشکی

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی لوله هاى برق  ، از پوشش رنگ اپوکسی مشکی بر روی ورق فولادی استفاده می شود . لوله های برق فولادی مشکی کاسپین پایپ به روش متداول استفاده از ورق فولادی و لوله طبق استاندارد تولید می گردد . و انتهاى لوله هاى فولادی دنده شده و با درپوش پلاستیکى رنگى که به منظور حفاظت از سطوح دنده ها و شناسایى آن نصب می شوند پوشش می شوند.

مشخصات محصول تولیدى کاسپین پایپ  ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى لوله ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

لوله برق فولادی مشکی

لوله برق فولادی مشکی

سایز لوله برق فولادی مشکی

کاربرد لوله برق فولادی مشکی

از لوله درز دار جهت انتقال مایعات و تولیدات پروفیل های قوطی ، ساختن مصنوعات و سازه فلزی استفاده می شود . برای زمینه های متنوع صنایع مانند گاز ، ساختن مخازن تحت فشار بالا در تاسیسات پالایشگاه ، نیروگاه ها و … از لوله های بی درز استفاده می شود .

لوله های درزدار فولادی (WELDED STEEL PIPE) یا به اصطلاح لوله سیاه در واقع به لوله هایی اتلاق می شود که در نیتجه فرم دهی و جوش دادن ورق های فولادی با ضخامت ها و جنس های مختلف تولید می شوند . خوشبختانه تعداد کارخانه های داخلی فعال در زمینه تولید انواع لوله سیاه فولادی و آهنی درز دار قابل ملاحظه بوده و بخش عمده مورد نیاز کشور از این نوع لوله ها توسط کارخانه های داخلی تامین می گردد .

لوله های درز دار بسته مورد استفاده، قطر و ضخامت، روش تولید و نوع جوش به خصوص تنوع قابل ملاحظه ای دارند که معمول ترین و پر مصرف ترین آنها لوله درز مستقیم جوش الکتریکی ERW ، درز مستقیم جوش ماهیچه ای LSAW و لوله های با درز جوش اسپیرال SPIRALLY WELDED می باشند

فروش لوله برق فولادی مشکی

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان کاسپین پایپ در زمینه ی فروش لوله برق فولادی مشکی ،پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,