بست اسپیت برق

بست اسپیت

بست اسپیت برق

بست اسپیت برق کاسپین پایپ که به روش تولید از ورق گالوانیزه گرم انجام می شود. در اندازه های مختلف وتولید می گردد.

بست اسپیت کابل گالوانیزه گرم مناسب جهت نصب لوله فلزی و یا لوله فلکسی بر روی دیوار یا صفحه نگهدارنده  می باشد.

بست اسپیت بر اساس استاندارد ISO   و BS   تولید می گردد.

مزایای بست اسپیت کاسپین پایپ

  • قیمت مناسب نسبت به سایر محصولات مشابه (بست اسپیت برق استیل )

مشخصات محصول تولیدى کاسپین پایپ  ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى بسته بندی بست اسپیت ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

یکی از مهمترین لوازمی که در سیستم برق کشی ساختمانی به آن نیاز داریم، بست اسپیت است. این بست ها بسیار مورد توجه مهندسین برق قرار گرفته است. زیرا اگر تاسیسات برق اسیب ببیند، مهندسین مجبور بودند تمامی تاسیسات را شکافته و بررسی کنند.

از این رو کارشناسان تصمیم گرفتند تا با استفاده از بست، تاسیسات برقی را از دیوار و سقف عبور دهند. معمولا این بست ها برای نگه داشتن لوله های گالوانیزه ، جهت عبور سیم برق استفاده می شوند. اما آیا می دانید این بست ها چگونه ساخته می شوند؟

نحوه ساخت  و تولید بست اسپیت

این بست ها به دلیل این که در محیط های مرطوب استفاده می شوند، باید به گونه ای طراحی شوند،که در برابر هرگونه خوردگی مقاومت داشته باشند. به همین دلیل برای ساخت آنها از ورق های گالوانیزه استفاده می شود. این بست ها را در فرایند آبکاری، با آب گرم تولید می کنند.

در اصل باید این بست های اسپیت باید به گونه ای ساخته شوند، که قادر باشند در هر شرایط آب و هوایی مقاومت از خود نشان دهند. تا به هیچ عنوان به کابل ها و تاسیسات برقی اسیبی وارد نگردد.

بست اسپیت

بست اسپیت

مزایای استفاده از بست های اسپید

اصولا این دسته از بست ها در بازار با نام بست اسپید نیز شناخته می شوند. سرعت بالای نصب بست اسپیت منجر شده است تا این نوع از بست ها برای پیکر بندی در لوله کشی برق ساختمان ها، اتصالات و فلنج ها بسیار استفاده شود.

برای نصب این بست ها نیازی به کمک و جوشکاری نیست. زیرا بست های اسپیت دارای سیستم فوق العاده مرتبی جهت لوله کشی برق فلزی هستند. معمولا لوله های برق از میان این بست عبور کرده و به هر محلی که قرار است نصب شود، هدایت می شود.

اگر لوله ای با خم ۴۵ درجه یا ۹۰ درجه داشتید، نیازی نیست از بست اسپیت استفاده کنید. یک نوع از این دسته بست ها وجود دارد، که به بست های اسپیت نافی دار شهرت دارند. این بست ها تنها به صورت سفارشی تولید می شود.

اگر قصد دارید لوله های فولادی را در ساختمان، بر روی دیوار نصب کنید، می توانید از بست های اسپید استفاده نمایید. این بست ها در سایز های مختلفی تولید می شوند، که قادر هستند هر سایز لوله ای را از درون خود عبور دهند.

البته بست های مختلفی در بازار تولید میشوند که می توانیم به برخی از آنها اشاره نماییم. بست صلب، بست انعطاف پذیر، بست روکش دار، بست یک طرفه، بست دو طرفه و… که همگی در کاسپین پایپ موجود هستند.

بست اسپیت

بست اسپیت کاسپین پایپ

سایز بست اسپیت

  • بست اسپیت PG 21
  • بست اسپیت PG 42
  • بست اسپیت PG 16
  • بست اسپیت PG 36
  • بست اسپیت PG 48
  • بست اسپیت PG 13.5
  • بست اسپیت PG 29

فروش بست اسپیت کاسپین پایپ

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان کاسپین پایپ در زمینه ی فروش بست اسپیت برق ، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,