ترانکینگ گالوانیزه‎

ترانکینگ گالوانیزه

ترانکینگ گالوانیزه

ترانکینگ گالوانیزه کاسپین که به روش تولید از ورق های برش خورده فولادی و سپس گالوانیزه گرم می گردد . و طبق استانداردهای BSEN61537 و IEC61537 تولید می شود و همچنین اتصالات ترانکینگ گالوانیزه بایستی از همان مواد اولیه ای که ترانکینگ گالوانیزه اصلی ساخته میشود یعنی دقیقا با همان کیفیت وهمان ضخامت تولید شوند.

به جهت جلوگیری ازایجاد خسارت و صدمه به کابل ها و سایر سیم ها و همچنین برای کابل کشی آسان تر سطح داخلی ترانکینگ گالوانیزه باید صاف و عاری از هر گونه پلیسه باشد.

ترانکینگ گالوانیزه توسط دستگاه اتوماتیک خم کاری میشود.  کلیه ترانکینگ ها و نردبان های گالوانیزه  توسط دستگاه خم اتوماتیک انجام می شود برای سفارش ترانکینگ گالوانیزه و اتصالات آن می بایست به حجم بار موجود و میزان ظرفیت ترانکینگ گالوانیزه به عرض، ارتفاع، طول و ضخامت توجه کرد چرا که ترانکینگ گالوانیزه ها باید طوری ساخته شوند که ظرفیت تعداد کابل مشخصی را داشته باشند.

ابعاد و اندازه ترانکینگ گالوانیزه کاسپین

ضخامت ترانکینگ بین ٠.٨ تا ٢ mm

عرض ترانکینگ : از ۵۰mm تا ۱۱۰۰mm

طول ترانکینگ : ۲ تا ۳ m

ورق مصرفی : ورق فولادی ST37

نوع روکش : گالوانیزه فابریک و گرم با قابل ارائه با رنگ کوره ای و استاتیک مدل چرمی و ساده

ترانکینگ چه نقشی در سیستم روشنایی دارد؟

ترانکینگ ها در زمره تجهیزات صنعتی و ساختمانی هستند که امر کابل کشی و سیم کشی را در ساختمان ها و تجهیزات صنعتی سهولت بخشیده اند. به طور کلی در اتصال بخش های مختلف تاسیسات برقی ساختمان ها از سیم ها و کابل ها استفاده می شود.

برای ان که سیم ها و کابل ها از گزند عوامل خارجی در امان باشند، از لوله های یو پی وی سی استفاده می شود. اما این لوله ها به صورت توکار در دیوار ها، کف و یا سقف ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. پس از آن که سیم ها از درون لوله ها عبور کردند وارد جعبه تقسیم آلومینیومی شده و در آنجا با قسمت های مختلف تاسیسات ارتباط برقرار می کنند.

اما زمانی که بخواهیم تاسیسات برقی را به صورت روکار نصب کنیم باید از ترانکینگ ها استفاده کنیم. به طور کلی این دسته از محصولات به همراه داکت ها در گروه تجهیزاتی هستند که امکان انتقال سیم ها و کابل ها را به صورت روکار و با رعایت حداکثر حفاظت و ایمنی را ایجاد میکند.

ترانکینگ گالوانیزه کاسپین

ترانکینگ گالوانیزه‎

ترانکینگ و تفاوت آن با داکت

همانطور که گفته شد این دو سیستم برای کابل کشی و سیم کشی روکار استفاده می شوند. اما چندین تفاوت عمده بین این دو سیستم وجود دارد. داکت ها سیستم های روکاری هستند که تنها محل عبور کابل ها هستند و وظیفه دارند آن ها را به جعبه تقسیم هایی از جمله جعبه تقسیم گالوانیزه ارسال کنند.

این سیستم آب بند نبوده و در برابر رطوبت از خود مقاومت نشان نمی دهد. به همین دلیل در فضاهای باز مورد استفاده قرار نمیگیرد. اما ترانکینگ ها به گونه ای طراحی شده اند تا علاوه بر آن که مسیر حرکت کابل ها و سیم ها را تعیین کنند، در داخل آن ها وسایل و تجهیزات الکترونیکی از قبیل پریز تلفن، پریز شبکه، پریز برق و… نصب گردد.

این نوع از سیستم ها به دلیل آب بند بودن به راحتی در فضاهای باز مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین این سیستم به گونه ای طراحی شده است که قابلیت قسمت بندی در آن وجود داشته باشد به این معنا که اگر بخواهید کابل های شبکه، کابل های تلفن و برق را از یکدیگر جدا کنید، این سیستم می تواند به شما کند.

مزایای استفاده از ترانکینگ و داکت

استفاده از این سیستم ها باعث دسترسی آسان به قسمت های مختلف مسیر کابل کشی می شود. به همین دلیل در صورتی که شما بخواهید تغییراتی را در سیستم های روشنایی خود ایجاد کنید، می توانید با افزایش و یا کاهش تعداد کابل ها و پریز ها این امر را به راحتی به انجام برسانید.

همچنین این سیستم ها به دلیل آنکه آب بند هستند، از کابل ها در برابر رطوبت های بالا محافظت می کنند.

ترانکینگ گالوانیزه کاسپین

ترانکینگ گالوانیزه‎

مشخصات محصول تولیدى کاسپین پایپ  ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى ترانکینگ ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

انواع ترانکینگ گالوانیزه کاسپین

  • ترانکینگ گالوانیزه رنگی
  • ترانکینگ pvc
  • ترانکینگ پلاستیکی
  • ترانکینگ سه کانال
  • ترانکینگ گالوانیزه سرد
  • ترانکینگ دو ردیف
  • ترانکینگ چهار کانال
  • ترانکینگ گالوانیزه گرم
  • ترانکینگ استیل

فروش ترانکینگ گالوانیزه کاسپین

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان کاسپین پایپ در زمینه ی فروش ترانکینگ گالوانیزه کاسپین ، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,