درپوش پلاستیکی برق

درپوش پلاستیکی

درپوش پلاستیکی

درپوش پلاستیکی کاسپین پایپ که به روش تولید و تزریق پلاستیکی انجام می گردد. از درپوش های پلاستیکی برای محافظت از لوله های برق و جلوگیری آسیب دیدن دنده ها و همچنین جلوگیری از نفوذ آب و گرد و خاک به داخل لوله استفاده می گردد.

درپوش پلاستیکی بر اساس استاندارد ISO و BS تولید می گردد.

نقش درپوش پلاستیکی در سیستم لوله کشی

درپوش پلاستیکی به جهت مسدود سازی و یا جلوگیری از نفوذ گرد و غبار و یا ضایعاتی که منجر به مسدود شدن مجرای لوله میشوند، مورد استفاده قرار می گیرد. همانطور که میدانید، سیستم لوله کشی برای توزیع و پخش سیال و یا محافظت از سیم های رابط و برق در برابر خراش استفاده می شود.

در برخی از مواقع ما میخواهیم که یک مسیر را در آینده امتداد دهیم بنابراین یک سر لوله پلاستیکی را در آن مسیر امتداد داده و انتهای آن را با درپوش مسدود می کنیم. حتی در مواقعی که از لوله خرطومی روکش دار به جهت عبور سیم های برق استفاده می کنیم، باید برای جلوگیری از ورود ضایعات به درون لوله ها از درپوش استفاده کنیم.

اما از آنجایی که هر لوله برای انتقال سیالات خاص و مشخصی به کار میرود، دارای انواع گوناگونی هستند. به همین ترتیب درپوش های متفاوتی برای کاربری متفاوت وجود دارد که در ادامه به توضیح آن ها خواهیم پرداخت.

مزایای درپوش پلاستیکی لوله گالوانیزه کاسپین پایپ

  • محافظت از دنده های لوله و اتصالات
  • جلوگیری از نفوذ آب و گرد و خاک به داخل لوله

مشخصات محصول تولیدى کاسپین پایپ  ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى درپوش ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

درپوش های پلاستیکی در رنگ های قرمز و آبی و مشکی و سفید در دسترس قرار دارد.

درپوش پلاستیکی

درپوش پلاستیکی

انواع درپوش پلاستیکی و کاربرد آن ها

به طور کلی درپوش ها به دو دسته درپوش پلاستیکی و درپوش لاستیکی تقسیم بندی می شوند. اما تقسیم بندی دیگری وجود دارد که درپوش ها را بر اساس نوع کاربری و کاربرد آن ها تقسیم بندی می کند.

درپوش هایی که در کارخانجات و مراکز صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.

از آنجایی که درون کارخانه ها و مراکز صنعتی از لوله هایی به قطر زیاد استفاده می شود، امکان نفوذ جانوران موذی درون لوله ها افزایش پیدا می کند. یکی از کاربرد های درپوش پلاستیکی، جلوگیری از نفوذ جانوران کوچک به درون لوله ها است. اما کاربرد اصلی این درپوش ها در مراکز صنعتی، عدم نفوذ گرد و غبار است و به عنوان محافظ اکسیداسیون مانع از نفوذ رطوبت به درون لوله ها می شود. همچنین استفاده از درپوش ها ظاهری آراسته به کارخانه ها خواهد بخشید.

درپوش هایی که در لوله های آزمایشگاهی استفاده می شوند.

به طور کلی برای آب بندی بشرها و لوله های آزمایشگاهی و همچنین عدم نفوذ گرد و غبار به درون لوله های آزمایشگاهی از درپوش ها استفاده می شود. ابعاد و اندازه این درپوش ها متناسب با لوله های آزمایشگاهی است. در صورتی که رعایت نکات بهداشتی لازم و ضروری باشد، باید از درپوش هایی با جنس الاستومر سیلیکون استفاده شود.

درپوش هایی که در خطوط انتقال نفت و مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرند.

در برخی از موارد لوله های توزیع کننده، حامل اسید هستند. بنابراین باید برای مسدود سازی این لوله ها از درپوش هایی استفاده کرد که در برابر این مواد از خود مقاومت نشان دهند. در اکثر موارد درپوش هایی از جنس الاستومر مهندسی استفاده می شود.

درپوش پلاستیکی

درپوش پلاستیکی

سایز درپوش پلاستیکی لوله گالوانیزه گرم  

  • درپوش پلاستیکی لوله گالوانیزه برق PG13.5
  • درپوش پلاستیکی لوله گالوانیزه برق PG16
  • درپوش پلاستیکی لوله گالوانیزه برق PG21
  • درپوش پلاستیکی لوله گالوانیزه برق PG29
  • درپوش پلاستیکی لوله گالوانیزه برق PG36
  • درپوش پلاستیکی لوله گالوانیزه برق PG42
  • درپوش پلاستیکی لوله گالوانیزه برق PG48

فروش درپوش پلاستیکی لوله برق گالوانیزه گرم کاسپین پایپ

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان کاسپین پایپ در زمینه ی فروش درپوش پلاستیکی لوله برق گالوانیزه گرم ،پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

برچسب‌ها:, , , , , ,