قوطی گالوانیزه

قوطی فلزی گالوانیزه

قوطی فلزی گالوانیزه

قوطی گالوانیزه  فلزی کاسپین با استفاده از ورق گالوانیزه گرم  و استاندارد تولید و در ابعاد و سایزهای متنوع قابل ارائه می باشد.

از قوطی فلزی گالوانیزه در لوله کشی روکار و توکار  برق استفاده و به عنوان محل سربندی کابل ها و دسترسی به آنها در نظر گرفته میشود.

سایز لوله ورودی در قوطی گالوانیزه  فلزی بر اساس استاندارد DIN تولید لوله برق از سایز PG11 الی PG48 ساخته می شود.
سایز لوله ورودی در قوطی فلزی گالوانیزه  بر اساس استاندارد BS تولید لوله برق از سایز M20 الی M50 ساخته می شود.

قوطی فلزی گالوانیزه و کاربرد آن در تاسیسات برقی

قوطی فلزی گالوانیزه یکی از پرکاربردترین تجهیزات موجود در تاسیسات برقی ساختمان ها و صنایع است. زمانی که سیم ها و کابل ها در جعبه تقسیم های آلومینیومی و یا گالوانیزه منشعب می شوند، در پایان خط به کلید ها و پریز ها خواهند رسید.

پیش از نصب کلید و پریز در ساختمان ها این نیاز وجود دارد که محلی برای قرار گیری آن ها تعیین گردد. قوطی ها محلی برای قرار گیری کلید ها و پریز های هستند. پس از آن که سیم ها و کابل ها از طریق سینی کابل و یا ترانکینگ به قوطی ها رسیدند، از طریق محفظه های تعیین شده در قوطی، وارد می شوند و به کلید و پریز های تعیین شده متصل می گردند.

قوطی فلزی گالوانیزه

قوطی گالوانیزه

انواع قوطی کلید و پریز

قوطی پلاستیکی

قوطی های پلاستیکی یکی از انواع پر کاربرد قوطی های کلید و پریز هستند. این قوطی ها در برابر رطوبت مقاوم هستند و به دلیل سبکی و ارزانی بسیار مورد استفاده قرار میگیرند. اما از آنجا که این قوطی ها از جنس پلاستیک هستند، در برابر ضربه از خود مقاومت نشان نداده و در اثر ایجاد فشار دچار آسیب دیدگی خواهند شد.

قوطی های پلاستیکی خود به دو دسته قدیم و جدید تقسیم بندی می شوند. در قوطی های پلاستیک نوع قدیم امکان استفاده گروهی از قوطی ها وجود نداشت و از این نوع از قوطی ها تنها برای کلید و پریزهای تکی مورد استفاده قرار می گرفته است.

در صورتی که در اکثر موارد این نیاز وجود دارد که از قوطی های کلید و پریز در کنار یکدیگر استفاده شود. به این ترتیب قوطی های پلاستیکی نسل جدید تولید شد که با طراحی به خصوص خود، امکان قرارگیری قوطی ها را در فاصله ای مشخص فراهم کرده اند.

قوطی فلزی گالوانیزه

این نوع از قوطی کلید و پریز به گونه ای طراحی شده است که در برابر رطوبت ناشی از هوا از خود مقاومت بسیار زیادی نشان دهد. از جمله عواملی که سبب می شود این نوع از قوطی ها در برابر رطوبت مقاوم شوند، استفاده از ورق گالوانیزه در ساختار آن ها است‌.

این ورق ها دارای پوششی از فلز روی بوده و در برابر رطوبت و سایش مقاوم هستند. قوطی فلزی گالوانیزه بر خلاف قوطی های پلاستیکی در برابر ضربات و بارهای خارجی از خود مقاومت بالایی نشان داده و مانع از آسیب دیدن کلید و پریز ها می شوند‌. این نوع از قوطی ها به دلیل ساختار به خصوصی که دارند از لحاظ ایمنی پایدار تر بوده و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

قوطی فلزی گالوانیزه

قوطی فلزی گالوانیزه

ابعاد و اندازه قوطی گالوانیزه

  • قوطی فلزی سایز ۲۰ * ۲۰
  • قوطی فلزی سایز ۱۵ * ۱۵
  • قوطی فلزی سایز ۱۰ * ۱۰

فروش قوطی گالوانیزه فلزی

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان کاسپین پایپ در زمینه ی فروش قوطی فلزی گالوانیزه، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,