لیست قیمت لوله برق سمنان - لیست قیمت لوله برق پی وی سی - تولید کننده لوله برق pvc - لوله برق pvc - نصب لوله PVC برق - لوله برق pvc , لوله برق پی وی سی , لوله برق پلی آمید

لوله برق pvc

لوله برق  pvc

Pvc pipe

لوله برق pvc که متریال پلیمری تولید می گردد از جمله لوله های برق مورد استفاده در لوله های کشی های داخلی در ساختمان بوده که موارد استفاده آن در داخل سقف های کاذب و زیر گچی می باشد. در پروژه های عمرانی ساختمانی استفاده می شود.

لوله برق pvc با استفاده از بهترین مواد اولیه و ماشین آلات پیشرفته تولید و به بازارهای داخلی و همچنین پروژه های کشورهای همسایه صادر می گردد.

جهت سهولت در حمل و همچنین استفاده در خطوط مختلف لوله کشی های صنعتی بصورت شاخه های ۶ متری تولید و بسته بندی می گردد.

در اندازه های ۱۳٫۵ و ۱۶ و ۲۱ قابل تولید و ارائه می باشد.

مزایای استفاده از لوله برق pvc :

  • مقاومت در برابر خوردگی و رطوبت
  • مقاومت در برابر حرارت
  • انعطاف پذیری
  • وزن سبک و استحکام بالا

معرفی لوله برق PVC

لوله برق PVC یکی از انواع تجهیزات ساختمانی است که امروزه به دلیل کاربرد فراوان در صنعت برق، طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. به طور کلی از لوله برق برای انتقال خطوط و سیم های برق و همچنین محافظت از آن ها در برابر ضربه و فشار، استفاده می شود.

پیدایش لوله های برق PVC باعث شده تا اجرای فرآیند تاسیسات برقی ساختمان ها با سرعت بیشتری انجام بپذیرد. چرا که این لوله نسبت به لوله برق فلزی که در گذشته مورد استفاده قرار می گرفت، انعطاف بیشتری دارد. همچنین متریال به کار رفته در این لوله باعث افزایش مقاومت آن در برابر رطوبت می شود.

لوله برق pvc

لوله برق pvc - لوله برق ساختمان

میزان حساسیت لوله برق PVC نسبت به حرارت

همانطور که می دانید آتش سوزی و حرارت بالا یکی از فاکتورهای مهم و اساسی برای انتخاب تجهیزات لازم برای تاسیسات برقی ساختمان ها و صنایع به شمار می آیند. در مورد حساسیت لوله های برق PVC باید گفت که این لوله ها در هنگام مواجه با آتش سوزی و افزایش حرارت با توجه به متریال به کار رفته در آن ها، گازی تحت عنوان HCL از خود آزاد می کنند.

این گاز جرم اتمی بیشتری نسبت به هوا داشته و پایین تر از آن قرار می گیرد. به این ترتیب همانند یک عایق، مانع از رسیدن اکسیژن موجود در هوا به آتش شده و آتش خاموش خواهد شد.

تفاوت لوله برق UPVC با لوله های PVC

متریال تشکیل دهنده لوله های PVC و UPVC، پلی وینیل کلراید، است. این ماده در دو مدل سخت و نرم ساخته می شود. مدل سخت شده این ماده باعث تشکیل لوله هایی تحت عنوان UPVC و مدل نرم شده آن باعث تشکیل لوله هایی تحت عنوان PVC می شود.

لوله های UPVC به دلیل نوع ترکیبات و ویژگی های ساختاری که دارند، مقاومت و استحکام بیشتری در برابر بارهای خارجی از خود نشان می دهند. این در حالی است که انعطاف پذیری آن ها نسبت به لوله های PVC بسیار کمتر است.

بررسی قیمت لوله برق PVC

همانطور که گفته شد، لوله ها تجهیزاتی هستند که برای محافظت از سیم ها و کابل های برقی مورد استفاده قرار میگیرند. ویژگی ها و قابلیت های این تجهیزات باعث می شود که روند اجرای تاسیسات برقی با سرعت بالاتری انجام بپذیرد.

وجود وزن پایین، انعطاف بالا، سهولت در نصب و بسیاری از عوامل دیگر از جمله مقاومت در برابر مواد شیمیایی و خوردگی باعث شده تا این لوله ها در کنار سایر لوله های موجود در بازار انتخاب مناسب تری به نظر برسند. درواقع با توجه به مزایایی که دارند می توان گفت قیمت لوله های برق PVC بسیار معقول و منطقی است.

لوله برق pvc

لوله-برق-pvc

انواع لوله برق pvc

  • لوله برق سایز ۱۳٫۵ وزن ۹۰۰ گرمی شاخه ۶ متری

  • لوله برق سایز ۱۳٫۵ وزن ۱۰۰۰ گرمی شاخه ۶ متری

  • لوله برق سایز ۱۶ وزن ۱۰۰۰ گرمی شاخه ۶ متری

  • لوله برق سایز ۱۶ وزن ۱۲۰۰ گرمی شاخه ۶ متری

  • لوله برق سایز ۲۱ وزن ۱۵۰۰ گرمی شاخه ۶ متری

  • لوله برق سایز ۲۱ وزن ۱۹۰۰ گرمی شاخه ۶ متری

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان کاسپین پایپ در زمینه ی فروش لوله برق pvc ،پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب بیشتر

لوله یگانه سمنان

لوله یگانه سمنان Semnan yeganeh Pipe لوله یگانه سمنان از شرکت های معتبر در زمینه تولید انواع لوله و اتصالات pvc برق در ایران می باشد. لوله یگانه سازان سمنان…

لوله یگانه سازان سمنان

لوله یگانه سازان سمنان Semnan yeganeh sazan Pipe لوله یگانه سازان سمنان از شرکت های معتبر در زمینه تولید انواع لوله و اتصالات pvc برق در ایران می باشد. لوله یگانه…

لوله برق یگانه سازان سمنان

لوله برق یگانه سازان سمنان Semnan yeganeh sazan Pipe لوله برق یگانه سازان سمنان از شرکت های معتبر در زمینه تولید انواع لوله و اتصالات pvc برق در ایران می باشد.…

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,