لوله خرطومی فلزی برق

لوله خرطومی فلزی

لوله خرطومی فلزی برق

لوله خرطومی فلزی برق کاسپین پایپ که به روش تولید از ورق استیل انجام می شود . یکی از اتصالات پر مصرف و مقرون به صرفه برای استفاده در محیط های داخلی می باشد.

لوله خرطومی فلکسیبل (لوله شلاقی) در دو نوع روکش دار و بدون روکش و در سایزهای ۱۰۰، ۷۵، ۶۳ ، ۵۲ ، ۴۸ ، ۴۲ ، ۳۶ ، ۲۹ ، ۲۵، ۲۱،۱۶ ، ۱۳ ،۱۱ ، ۹ عرضه می گردد و جهت لوله کشی برق ساختمان،برق صنعتی ،کابلکشی دوربین مداربسته و … مورد استفاده قرار می گیرد.

 لوله خرطومی فلزی و نقش آن در صنعت

لوله خرطومی فلزی که از انواع تجهیزات ساختمانی و صنعتی است که برای محافظت از سیم ها و کابل ها مورد استفاده قرار می گیرد. عبور سیم ها و کابل ها از لوله خرطومی فلزی که دارای سر لوله پلاستیکی است، باعث می شود از کابل ها و سیم ها در برابر آسیب هایی همچون ساییدگی و قطع شدگی تحت فشار جلوگیری شود.

همچنین لوله ها باعث می شوند تا روند تعویض و تعمیر سیم کشی ساختمان یا صنعت با سرعت بالاتری صورت بپذیرد. اما تفاوت لوله خرطومی با لوله های معمولی در چیست؟

تفاوت لوله خرطومی و لوله های پی وی سی

لوله خرطومی فلزی از ورق های فلزی آهن گالوانیزه تولید شده است. به گونه ای که این ورقه ها به صورت دوار در کنار یکدیگر قرار گرفته است. از آنجایی که این نوع از لوله ها به شکل فنر تولید می شوند، انعطاف بسیار بالایی دارند.

به این ترتیب در هنگام لوله کشی برای عبور سیم ها و کابل های برق می توان از زانویی ها استفاده نکرد و براساس انعطاف این لوله ها مسیر حرکت سیم ها را تعیین کرد اما لوله های پی وی سی انعطاف زیادی نداشته و در هنگام اجرای لوله کشی باید از زانویی ها و انواع اتصالات استفاده کرد.

همچنین به دلیل مقاومت بالا و زیبایی به خصوصی که این نوع از لوله ها دارند، بیشتر برای لوله کشی های روکار مورد استفاده قرار می گیرند اما لوله های پی وی سی، با توجه به ساختار شکننده خود تنها به صورت توکار مورد استفاده قرار می گیرند‌.

لوله خرطومی فلزی

لوله خرطومی فلزی کاسپین پایپ

مزایای لوله خرطومی فلزی کاسپین پایپ

  • انعطاف بالا نسبت به سایر لوله ها
  • اتصالات آسان و در دسترس ( گلند و ….. )

مشخصات محصول تولیدى کاسپین پایپ  ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى لوله خرطومی فلکسی فلزی ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

لوله خرطومی فلزی

لوله خرطومی فلزی در انواع استیل، گالوانیزه و سیلیس تولید می گردد.

قطر داخلی و خارجی ۴۲-۳۶ /  ۵۰-۴۴ / ۵۶-۵۰ /  ۶۶-۶۰ /  ۷۰-۶۴ /  ۷۶-۷۰ /  ۸۱-۷۵ /  ۸۶-۸۰ /  ۹۴-۸۸ /  ۱۰۶-۱۰۰ /  ۱۱۸-۱۱۲ /  ۱۳۱-۱۲۵ /  ۱۵۶-۱۵۰ /  ۲۰۶-۲۰۰

ویژگی ها و مشخصات لوله خرطومی فلزی

لوله خرطومی عمدتا برای برقراری اتصال بین ماشین آلات صنعتی و محافظت از کابل ها و سیم ها در برابر رطوبت، ضربه و خراش استفاده می شود. این لوله ها از ورق گالوانیزه با روکش نسوز پی وی سی، ساخته شده اند و قادر هستند در بازه دمایی منفی ۵ درجه تا ۹۰ در جه سانتی گراد عملکرد مطلوبی را از خود بروز دهند.

این لوله ها عمدتا در بازار به رنگ های مشکی، طوسی و سفید وجود دارند. از ویژگی های این لوله ها می توان به انعطاف پذیری بالا، مقاومت در برابر فشار های خارجی و همچنین مقاومت در برابر کشش و ضربه، طول عمر بالا، جلوگیری از نفوذ رطوبت و گازهای مضر، عدم پوسیدگی در برابر نور آفتاب، روکش مقاوم در برابر مواد شیمیایی و اسیدی و توانایی بالا در تخلیه الکتریسیته ساکن به زمین برای جلوگیری از خطرات احتمالی اشاره کرد.

لوله خرطومی فلزی

لوله خرطومی فلزی

سایز لوله خرطومی فلزی برق کاسپین پایپ

  • لوله خرطومی برق PG13.5
  • لوله خرطومی برق PG16
  • لوله خرطومی برق PG21
  • لوله خرطومی برق PG29
  • لوله خرطومی برق PG36
  • لوله خرطومی برق PG42
  • لوله خرطومی برق PG48

فروش لوله خرطومی فلزی

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان کاسپین پایپ در زمینه ی فروش لوله خرطومی فلزی برق ، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,