لوله فلکسیبل روکشدار

لوله فلکسیبل روکشدار

لوله فلکسیبل روکشدار

لوله فلکسیبل روکشدار کاسپین پایپ که به روش تولید از ورق استیل انجام می شود . یکی از اتصالات پر مصرف و مقرون به صرفه برای استفاده در محیط های داخلی می باشد.

لوله فلکسیبل روکشدار فلکسیبل (لوله شلاقی) در دو نوع روکش دار و بدون روکش و در سایزهای ۱۰۰، ۷۵، ۶۳ ، ۵۲ ، ۴۸ ، ۴۲ ، ۳۶ ، ۲۹ ، ۲۵، ۲۱،۱۶ ، ۱۳ ،۱۱ ، ۹ عرضه می گردد و جهت لوله کشی برق ساختمان،برق صنعتی ،کابلکشی دوربین مداربسته و … مورد استفاده قرار می گیرد.

 لوله فلکسیبل روکشدار و کاربرد آن ها

لوله فلکسیبل روکشدار در دسته لوله های پرکاربرد در صنعت قرار دارد. از این لوله در تاسیسات الکتریکی، محیط های سرشار از گرد و خاک و رطوبت فراوان، تابلوهای برق، برق رسانی به سیستم های تهویه مطبوع، خطوط انتقال داده، محافظ فیبرهای نوری و برقراری اتصال بین دستگاه های صنعتی استفاده می شود.

این لوله ها بسیار منعطف هستند و از سیم ها و کابل ها در برابر فشار و ضربه محافظت می کنند. این لوله ها به گونه ای طراحی شده اند که به راحتی بر روی آن ها سر لوله پلاستیکی و یا درپوش پلاستیکی برای جلوگیری از نفوذ گرد و خاک به درون آن ها، نصب گردد.

لوله های فلکسیبل عمدتا از ورق آلومینیوم با سطح مقطع مربعی و به صورت مارپیچ گون ساخته می شوند. این لوله تحت عنوان لوله خرطومی فلزی نیز شناخته می شود‌ و به طور کلی در محیط هایی که پیچ و خم های فراوان دارد، می توان از این لوله استفاده کرد.

مزایای لوله فلکسیبل روکشدار کاسپین پایپ

  • انعطاف بالا نسبت به سایر لوله ها
  • اتصالات آسان و در دسترس ( گلند و ….. )

مشخصات محصول تولیدى کاسپین پایپ ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى لوله فلکسیبل فلکسی روکشدار ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

لوله برق فلکسیبل روکشدار

لوله-فلکسیبل-روکشدار

برخی از انواع لوله فلکسیبل روکشدار

لوله خرطومی فلکسیبل فلزی

این لوله ها عمدتا از جنس فلز گالوانیزه شده ساخته می شوند و در بیشتر کارگاه ها و انبارها و به طور کلی مکان هایی که احتمال زیر پا ماندن لوله ها وجود دارد از این نوع لوله استفاده می شود

لوله فلکسیبل روکشدار

این لوله ها مانند لوله خرطومی فلزی هستند با این تفاوت که بر روی آن ها یک لایه روکش پلاستیکی که عمدتا از جنس پی وی سی است، استفاده می شود. این روکش از لوله و همچنین کابل ها و سیم ها در برابر رطوبت، گرد و خاک و همچنین سایر عواملی که به لوله یا سیم ها و کابل ها آسیب میرساند، محافظت می کند.

لوله خرطومی نسوز

یکی دیگر از انواع لوله فلکسیبل روکش دار، لوله خرطومی نسوز است. طراحی این لوله ها به گونه ای است که علاوه بر مقاومت بالا در برابر فشار، کشش و رطوبت در برابر حرارت نیز از خود مقاومت بسیار بالایی نشان می دهند.

لوله خرطومی نسوز همچنین انعطاف پذیری بسیار بالایی داشته و برای سیم کشی و کابل کشی در اطراف کوره ها کاربرد دارد. این نوع از لوله ها دارای روکش نسوز بوده و فلز آن ها گالوانیزه شده است.

لوله خرطومی فلکسیبل شیلدار

این نوع از لوله از جنس فلز گالوانیزه شده است و روکش آن از نوع شیلدار است. از لوله خرطومی فلکسیبل شیلدار بیشتر برای سیم کشی و کابل کشی مخابراتی استفاده می شود.

از این نوع لوله به دلیل نوع خاص طراحی، نمیتوان در محیط های باز استفاده کرد چرا که باید از نفوذ امواج الکترومغناطیسی تا حد زیادی جلوگیری شود. از نوع روکش دار این لوله خرطومی می توان در فضای باز استفاده کرد.

لوله برق فلکسیبل روکشدار

لوله-فلکسیبل-روکشدار

سایز لوله برق فلکسیبل روکشدار

  • لوله برق فلکسیبل روکشدار PG13.5
  • لوله برق فلکسیبل روکشدار PG16
  • لوله برق فلکسیبل روکشدار PG21
  • لوله برق فلکسیبل روکشدار PG29
  • لوله برق فلکسیبل روکشدار PG36
  • لوله برق فلکسیبل روکشدار PG42
  • لوله برق فلکسیبل روکشدار PG48

فروش لوله برق فلکسیبل روکشدار

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان کاسپین پایپ در زمینه ی فروش لوله برق فلکسیبل روکشدار ،پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,