گریتینگ آلومینیومی برق

گریتینگ آلومینیومی

گریتینگ آلومینیومی برق

گریتینگ آلومینیومی برق کاسپین پایپ گریتینگ در انواع مختلف دست ساز، نیمه اتوماتیک، اتوماتیک (الکتروفورج ماشینی) تولید می شود.

انواع گریتینگ های تولیدی

 • تسمه در تسمه
 • تسمه در نیم تسمه
 • تسمه در میلگرد آجدار (چهار پهلوی تابیده شده)

مزایای گریتینگ آلومینیومی برق کاسپین پایپ

 • قیمت مناسب نسبت به سایر محصولات مشابه (گریتینگ استیل )
 • موجودی در سایزهای مختلف
 • امکان تولید در ابعاد خاص و سفارشی

مشخصات محصول تولیدى گریتینگ کاسپین پایپ  ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى گریتینگ ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

گریتینگ آلومینیوم جزو یکی از انواع شبکه های فلزی می باشد که برای ساخت آن از ترکیبات آلومینیوم برای ایجاد یک صفحه ی متخلخل پرمنفذ استفاده می شود. شبکه هایی که نسبت به گریتینگ استنلس استیل از نظر وزن سبک تر هستند. و همین طور در مقایسه با گریتینگ کربن استیل در مقابل خوردگی از مقاومت بیشتری برخوردار هستند. با توجه به ویژگی های نابی که آلومینیوم دارد می توانید اطمینان حاصل کنید که گریتینگ تهیه شده بهترین کارایی را برای شما خواهد داشت.

گریتینگ آلومینیومی

گریتینگ آلومینیومی کاسپین پایپ

 کاربردهای گریتینگ آلومینیوم

گریتینگ آلومینیوم به دلیل زیبایی بالایی که دارند در بسیاری از پروژه های معماری می توان به عنوان سقف کاذب یا نما یا منظره استفاده کرد و همچنین در مراکز تفریحی از قبیل استخرها، باغ وحش جهت ساخت پله ها، سکوها، کفپوش ها و راهروها به کارگیری می شوند. این شبکه های آلومینیومی به ساختمان یا طراح پروژه این اجازه را می دهند تا علاوه بر موضوع کاربردی بودن آن،یک عنصر زیبایی و جذابیت را نیز در خود گنجانده باشند.

به دلیل مقاوم بودن در برابر تغییرات دما می توان آن ها را در محیط های سرد و یا حتی گرم مورد استفاده قرار داد. لازم به ذکر است با توجه به آن که بیشتر فلزات با قرار گرفتن در برابر سرما شکننده می شوند اما این شبکه های آلومینیومی به صورت عکس عمل کرده و مقاوم تر می شوند. علاوه بر همه ی اینها در انواع مصارف صنعتی، تجاری و خانگی به کارگیری می شود.استفاده در مکان هایی که دارای فرآیند گرمایش و سرمایش هستند، کارخانجات زباله، تجهیزات روکار دریایی، در کانال های فاضلاب برای ساخت پله ها و بسیاری از مناطق دیگر که نیازمند آن هستند مورد استفاده قرار می گیرند. 

ویژگی های گریتینگ آلومینیوم

ویژگی های مفید آلومینیوم و آلیاژهای آن، سبب شده است تا این فلز ارزشمند به عنوان یک انتخاب محبوب جهت ساخت انواع گریتینگ مورد استفاده قرار گیرد. انعطاف پذیری، مقاومت در برابر خوردگی، استحکام بالا، همگی موجب شده است تا برای ساخت گریتینگ ها از آلیاژهای آلومینیوم نیز استفاده شود.

گریتینگ آلومینیوم دارای وزن اندک هستند و به راحتی قابل جابه جایی در حجم بالا می باشند. با توجه به وزن کم از قدرت تحمل نیروهای بالایی برخوردار هستند به طوری که نسبت قدرت به وزن آن ها همواره بالا است. قابلیت سفارشی سازی دارند یعنی می توان در ابعاد و اشکال مختلف طراحی و ساخته شوند.

فلز آلومینیوم قابل بازیافت است و باعث می شود تا برخلاف برخی دیگر از محصولات گریتینگ از جمله فایبرگلاس،آن را به یک ماده ی سازگار با محیط تبدیل کند. براحتی می توان آن ها را تمیز کرد چون ذرات محیطی را به خود جذب نمی کنند، همه ی این خصوصیات باعث می شود تا این شبکه ها کاندیدای بسیار خوبی برای استفاده باشند.

 طبقه بندی

 • از نوع قالب های مستطیلی شکل یا (SG(Swaged rectangular Aluminum graiting ،که نوارهای مستطیلی اشکال بسیار زیبایی را ایجاد می کنند
 • از نوع I-BAR (یاSGI (Swaged I-BAR aluminum grating،در این نمونه ضخامت نوار ها بالا و طراحی آن به گونه ای است که در برابر لغزش ممانعت ایجاد می کند
 • از نوع (SGF (Swaged flush-top aluminum grating  ،که یک سطح پیاده روی پیشرفته را در مناطقی که ترافیک رفت و آمد بالا می باشد فراهم می کند.
 • از نوع (ADT (Aluminum dovetail Pressure Locked graiting  که بیش تر برای کاربری اای معماری و پنل های تزئینی مورد استفاده قرار میگیرد.

گریتینگ آلومینیومی

گریتینگ آلومینیومی

انواع گریتینگ آلومینیومی کاسپین

 • گریتینگ آلومینیومی تسمه در تسمه
 • گریتینگ آلومینیومی تسمه در نیم تسمه
 • گریتینگ آلومینیومی تسمه در میلگرد
 • گریتینگ آلومینیوم

فروش گریتینگ آلومینیومی کاسپین پایپ

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان کاسپین پایپ در زمینه ی فروش گریتینگ آلومینیومی ، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , ,